تندرستی - پزشکی

3 اشتباه بزرگ در مانیکور کردن ناخن

3 اشتباه بزرگ در مانیکور کردن ناخن

مانیکور کردن خانوما ، طراحی روی ناخن در واقع یکی از آرایشای خاص خانوم هاست که همیشه همراه آرایش خانوما میشه گفت قرار داره که یکی از مهمترین بخشای آرایش درر خانوما هم حساب میشه.و اما اگه می خواید همیشه ناخنی قشنگتر و ترو میز داشته باشین ، کافیه تا به اشتباهات عادی زیر توجه کنین.

جویدن و تیکه تیکه کردن ناخن

به طور کامل روشنه، اگه ناخن هاتون رو می جوید باید این کار رو متوقف کنین! مطمئنا استرس در زندگی هممون هست، اما راه حل اون جویدن ناخن هاتون نیس. ضرری که به سیمای مانیکور خود می زنید با اینکه تنها نصف مشکله، نیمه دیگه هم مربوط به آسیبای زیرین ناخن هاتون و هم پتانسیلای سیستم ایمنی بدنتون می شه ( تا بحال در مورد اتفاقی که در زیر ناخن هاتون میفته شنیدین؟)

سوهان کشیدن ناخن

درحالیکه سوهان کشیدن ناخنا ( در آرایش مدرن ) می تونه به ظاهر زیبای ناخن کمک کنه و هر برآمدگی و چاله چوله رو بپوشونه اما سوهان کشیدن با از بین بردن لایه های زیرین باعث به وجود اومدن ناخنای نازک، شکننده و ضعیف می شه. پس هیچوقت بیشتر از یه بار در ماه ناخنا رو سوهان نکشید

سفید گذاشتن روکش پایه

ما میدونیم که شما مشکل زمان دارین و صرف نظر کردن از یه مرحله کم اهمیت روشی آسون واسه صرفه جویی کردن در وقته. با اینکه سفید گذاشتن روکش پایه نه یه کار کم اهمیته نه در وقتتون صرفه جویی می شه. بلکه در مانیکور بعدی تون بیشتر باعث می شه ناخن هاتون بشکنه، بستر ناخن هاتون لکه لکه شه و مانیکورتان سریع تر لب پریده شه. هم اینکه روکش پایه شامل مواد مغذی مهمیه که ناخن هاتون به اونها احتیاج داره.

منبع- ایران خاتون

Related Posts:

منبع : ایران مطلب

منبع :

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *