تندرستی - پزشکی

3 تمرین موثر برای از بین بردن غبغب | رژیم غذایی

واسه نابود کردن غبغب هر روز این تمرینا رو انجام بدین.

این تمرینات مقابله با غبغب باید هر روز انجام شن تا نتیجۀ اونو خوب ببینین. آثار این حرکات بعد از پایان چند ماه، قابل مشاهده خواهند بود؛ فقط باید صبور باشین و همت داشته باشین. 

وضعیت ابتدایی تموم این تمرین یه جوره:

باید بشینین، پشت تون به طور کاملً صاف، شونِهاتون رو به پایین و بازوهای تون کشیده باشن؛ دستا رو هم باید رو زانوها بذارین.

تمرین شماره 1

سرتون رو به آهستگی بالا بیارین و همزمان از بینی به مدت 5 ثانیه نفس بکشین. بعد به مدت 5 ثانیه نفس تون رو نگه دارین و چشمای تون رو ببندین، همزمان، لب پایین تون رو روی لب بالا بذارین، انگار با کسی قهر کردین. بعد به آهستگی رها کنین بعد این تمرین رو دوباره شروع و حدوداً 10 بار تکرارش کنین.

تمرین شماره 2

سرتون رو به آهستگی پایین بیارین و در همون حال چانه رو به سینه تون نزدیک کنین. این تمرین رو همزمان با بیرون دادن نفس از بینی انجام بدین. زمان بگیرین (حدوداً 5 ثانیه و حتی بیشتر). بعد سرتون رو به آهستگی بالا بیارین و این تمرین رو دوبارهً از سربگیرید. حدوداً  10 بار هم این حرکت رو انجام بدین.

 

تمرین شماره 3

در این حرکت سر باید به طور کاملً صاف باشه، چانه تون رو به آهستگی جلو بیارین و 5 ثانیه این وضعیت رو نگه دارین. دور و حوش 10 بار هم تکرارش کنین.

Related Posts:

در ادامه و با گذشت زمان، مدت تنفس از بینی، حبس هوا و بیرون دادن نفس از بینی رو زیاد کنین. این تمرین تنفسی آرامش، آروم کردن و سلامت رو واسه تون به ارمغان می آورد.

.

منبع :

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *