سئو و بازاریابی اینترنتی

رهبران محلی سئو را دنبال کنید: راهنمای بهترین انتشارات صنعت ما

و حتی اگر یک صنعت قدیمی در صنعت SEM محلی هستید ، ممکن است در اینجا منابعی را مشاهده کنید که مشرف به این موارد هستند که می توانند غنای و عمق بیشتری را به تحصیلات مداوم خود بیفزایند.

دو یادداشت سریع در مورد آنچه و چطور انتخاب کردم:

   

 1. به عنوان نویسنده خبرنامه های Moz (Moz Top 10 و Moz Local Top 7) ، مقدار ناچیزی از SEO و محتوای سئوی محلی را خواندم ، اما می توانستم کار شما را از دست بدهم . لیستی که در زیر آمده ، نمایه شخصی و منابعی از منابعی است که بیشتر به من آموخته اند. اگر اطلاعات عالی محلی سئو را منتشر می کنید اما در این لیست نیستید ، عذرخواهی می کنم ، و اگر چیزی را در آینده بسیار جذاب بنویسید ، خوشحال هستید که از من توییت کنید. من همیشه به دنبال صداهای تازه و روشنگر هستم. معیارهای شخصی من برای انتشاراتی که به آنها اعتماد دارم این است که آنها به طور معمول مبتکر ، متفکر ، تحقیق و احترام به خوانندگان و موضوعات هستند.
 2.  

 3. پیروی از رهبران یک عمل مفید است ، اما یک نقطه توقف نیست . حتی کارشناسان نیز معصوم نیستند. به جای اینکه مشاوره صنعت را با ارزش واقعی انجام دهید ، آزمایش خود را انجام دهید. برخی از جالب ترین مباحث مربوط به SEO محلی که من تاکنون در آنها شرکت کرده ام ناشی از افرادی است که بهترین شیوه های استاندارد را زیر سوال می برند. بنابراین ، در حالی که جذب هوشمندی متخصصان هوشمند است ، انجام آزمایشات خودتان حتی باهوش تر است.
 4. هوش

بهترین اخبار محلی سئو

چه کسی سریعترین به روزرسانی های گوگل ، ترفندهای مربوط به صفحه دانش و مشاغل صنعت را گزارش می دهد؟

جدول زمانی جدول زمانی Sterling Sky از تغییرات سئو محلی » یک گزارش برتر صنعت است که بر مشاغل محلی تأثیر می گذارد و توسط تیم جوی هاوکینز + به طور مداوم به روز می شود.

میزگرد میزگرد موتور جستجو دارای سابقه اثبات شده ای است که جزء اولین کسانی است که خبرهایی را منتشر می کنید که به لطف فداکاری مداوم بری شوارتز ، بر مشاغل محلی و دیجیتال تأثیر می گذارد.
دیجیتال

خیابان مبارزه بهترین مکان در وب برای خواندن در مورد ادغام ، ادغام ، انتشار فناوری جدید و سایر اتفاقات مهم در سمت تجاری محلی است. من Street Street را طبق اخبار طبقه بندی می کنم ، اما آنها همچنین تفسیر خوبی ارائه می دهند ، به ویژه سهم مشترک دیوید میم و مایک بلومنتال.

هفته گذشته LocalU در سریال های ویدئویی و پادکست محلی برجسته ترین موارد مربوط به پوشش صنعت مایک بلومنتال و مری بولینگ است که شایسته ترین توجه شما هستند. همراه با جایزه تفسیر خبره به عنوان آنها لیست خود را به اشتراک می گذارند.

TechCrunch همچنین انگشت خود را بر نبض معاملاتی فناوری و تجارت می گذارد که به آینده محلی اشاره دارد.

دسته محلی موتور جستجوگر با کمک نویسندگان متعدد ، به سرعت در جستجوی کلمه درباره شکستن اخبار صنعت ، سریع عمل می کند.

ستون محلی ژورنال موتور جستجو همچنین رای من را برای تحویل سریع داستانهای محلی شکست می بخشد.

وبلاگ اصلی Google و وبلاگ ThinkWithGoogle ضروری است که زبانه ها را در پیشرفت های موتور جستجو نگه دارید ، البته این نکته را در نظر داشته باشید که این انتشارات می توانند بسیار تبلیغاتی در مورد محصولات خود باشند و جهان بینی.

بهترین آنالیز بازاریابی جستجوی محلی

به چه کسی می توانید اعتماد بیشتری به تجزیه و تحلیل حال و پیش بینی آینده داشته باشید؟

سری ویدیوهای Deep Dive LocalU آنچه را من فکر می کنم دائمی تجزیه و تحلیل روشنگری صنعت انواع موضوعات بازاریابی محلی است ، که توسط دانشکده ها و میهمانان آموخته مورد بحث قرار گرفته است.

دسته محلی Moz Blog میزبان جمعی از وبلاگ نویسان با استعداد و استانداردهای تحریریه حرفه ای است که منجر به برخورد واقعاً عمیق با موضوعات محلی ، با احتیاط و توجه می شود. من به عنوان یک همکار کهنه کار در این انتشار ، می توانم اثبات کنم که Moz چگونه به نویسندگان الهام می دهد تا از اهداف بالایی استفاده کنند ، و یکی از بهترین چیزهایی که باعث می شودned برای تیم ما در سال ۲۰۱۸ توسط وبلاگ سئو شماره ۲ سئو توسط پاسخ دهندگان نظرسنجی BrightLocal رای داده شد.

وبلاگ خودی انجمن جستجوی محلی مواردی است که من دوباره و دوباره به آن متوسل می شوم ، به خصوص برای مطالعات عالی و آمار قابل نقل آنها

وبلاگ مایک بلومنتال جایزه افتخاری را در طول سالها به عنوان مقصد اصلی برای شکستن تحولات محلی و تحلیل یک نوع از آن بدست آورده است. وقتی بلومنتال صحبت می کند ، مردم محلی گوش می دهند. یکی از چیزهایی که بیش از یک دهه در نگارش مایک کسب کرده ام ، توانایی او در دیدن چیزها از یک دیدگاه تجاری کوچک است ، برخلاف اینکه فقط در مقابل تجارت و فناوری بزرگ ایستاده اید.

بررسی ها و مطالعات BrightLocal برخی از موارد ذکر شده در این صنعت هستند و من مشتاقانه منتظر انتشار سالانه آنها هستم.

وبلاگ Whitespark آنطور که مایلید آن را منتشر نکنید ، منتشر نمی شود ، اما پست های آنها توسط Darren Shaw و خدمه همیشه در موضوعات بسیار مرتبط و با کیفیت بالا است.

وبلاگ استرلینگ اسکای یک تازه وارد نسبی است ، اما تخصص جوی هاوکینز و کالان نیلسن در انتشار آژانس خود در حال تبدیل شدن به این منابع برای مشاوره در مورد برخی از سخت ترین جنبه های SEO محلی است.

وبلاگ سیستم قابلیت مشاهده محلی همچنان با صدای اندیشمند Phil Rozek موضوعاتی را که احتمالاً در کارهای روزانه خود به عنوان یک سئو محلی با آنها روبرو می شوید ، بررسی می کند.

فروم جستجوی محلی بهترین فروم رایگان در وب است که اسرار و مواقع محلی خود را به آن منتقل می کند. اخلاق این سکو که توسط Linda Buquet ایجاد شده است ، قابل دسترسی ، دوستانه ، و اغلب سرگرم کننده است و SEO های سطح بالا محلی که اغلب در موضوعات داغ مورد توجه قرار می گیرند.

نکته حرفه ای : علاوه بر منابع آزمایش شده و واقعی فوق ، من به طور مکرر نسخه های آنلاین روزنامه های شهری را در سراسر کشور برای داستان های محلی جالب که اسکریپت می زند ، اسکن می کنم. چشم انداز چالش ها و موفقیت های مشاغل محلی. گاهی اوقات ، نشریاتی مانند The Atlantic ، Forbes یا Business Insider نیز قطعاتی را با کیفیت روزنامه نگاری مرتبط با صنعت ما منتشر می کنند. آنها را بررسی کنید!

بهترین برای رشته های خاص بازاریابی محلی

در اینجا ، برای اسکن آسان ، موضوع یا صنعت را تجزیه و تحلیل می کنم:

نظرات

   

 • GatherUp (سابقاً GetFiveStars) را نمی توان به دلیل بینش در مدیریت شهرت آنلاین مورد ضرب و شتم قرار داد ، زیرا آرون ویچ و تیم مطالعات موردی شگفت انگیز و آمار به یاد ماندنی را ارائه می دهند. من به معنای واقعی کلمه یک سند نقل قول از آثار آنها دارم که به طور مرتب در نوشته های خودم به آنها مراجعه می کنم.
 •  

 • Grade.us ORM دیگر مورد علاقه من برای پوشش روشن و پر جنب و جوش از طرف نویسندگانی چون گرت ساسمان و اندرو مکدرموت است.

بازاریابی ایمیل

   

 • طاق Tidings حاوی یک گنجینه کوچک اما در حال رشد از خرد بازاریابی ایمیل از دیوید میم است که روزهای افتخار سابق او را در سنگرهای جستجوگرهای محلی گذراند ، وی را به خصوص در صنعت ما ملحق می کند.
 • >

SABs

   

 • وبلاگ تام وادینگتون یک نشریه ضروری است که برای مشاغل منطقه خدماتی که معیشت آنها تحت تأثیر برنامه تبلیغات محلی سرویس گوگل در تعداد زیادی دسته و شهرها تحت تأثیر قرار می گیرد ، منتشر شده است.

بازاریابی خودرو

   

 • وبلاگ DealerOn یک معامله واقعی است که مربوط به سئو محلی خودرو است ، با گرگ گیفورد درس های به یاد ماندنی را به روشی لذت بخش آموزش می دهد.

بازاریابی قانونی

   

 • JurisDigital صدای تحصیل کرده کیسی مراز و تیم را به حوزه تخصصی وکالت در بازاریابی وکالت منتقل می کند.

بازاریابی مهمان نوازی

   

 • وبلاگ خدمات اینترنتی بلوط به طور مستقیم با کسانی که در زمینه میهمان نوازی رقابتی هستند ، صحبت می کند و پست های وبلاگ ، وبینارها و موارد دیگر را ارائه می دهد.
 • بلوط

مشاغل مستقل

   

 • انستیتوی اعتماد به نفس محلی فیلم ها ، گزارش ها و پادکست های عالی را برای مشاغل مستقلی و بازاریابان آنها منتشر می کند.
 • اعتماد به نفس

   

 • اتحاد تجاری تجاری مستقل آمریکا نمایه توییتر را دنبال می کند که من به خاطر برجسته های آن در مورد احیای خیابان اصلی و جنبش Buy Local دنبال می کنم. الهام بخش برای مشاغل مستقل و بازاریابان آنها.

ساختمان پیوند

   

 • وبلاگ Nifty بازاریابی اعتماد من را برای ایده های بی نظیر ساختن پیوند محلی و مطالعات موردی به دست آورد.
 • ایده

   

 • ZipSprout نیز به دلیل تمرکز آنها روی حمایت مالی محلی ، که یک روش مورد علاقه برای ایجاد پیوند محلی است ، به اینجا تعلق دارد. آنها را برای پست های وبلاگ و غلاف بررسی کنیدبازیگران.

طرحواره + سایر نشانه گذاری ها

   

 • بازاریابی لمسی دیجیتال Touchpoint در وب سایت خود منتشر نمی کند ، اما در هر جایی که می توانید جستجو کنید تا نوشته های دیوید دیرینگ در مورد نشانه گذاری باشد. LocalU و Moz مکانهای خوبی برای جستجوی تخصص وی هستند.

ثبت اختراعات

   

 • SEO از طریق دریا سالها تجزیه و تحلیل بی همتای حق ثبت اختراعات گوگل را نشان داده است که مرتباً بر مشاغل محلی تأثیر می گذارد یا به پیشرفت های احتمالی آینده اشاره می کند.

بهترین خبرنامه های مربوط به صنعت جستجوی محلی

با ثبت نام در این خبرنامه های رایگان خوب ، آخرین اخبار و نکات تحویل داده شده را به صندوق ورودی دریافت کنید:

   

 • خبرنامه Streetfight
 •  

 • برتر محلی ۷ Moz
 •  

 • اطلاعات کوتاه
 •  
 • خبرنامه انجمن جستجوی محلی
 •  

 • خبرنامه SterlingSky
 •  

 • خبرنامه Phil Rozek
 •  

 • خبرنامه Pulse محلی Whitespark

رهبران محلی سئو را در توییتر دنبال کنید

چه راهی آسان برای ردیابی آنچه در صنعت فکر می کنند و به اشتراک می گذارند ، تا لحظه به لحظه! با دنبال کردن این لیست از متخصصان (با حروف الفبایی با نام اول) تقویم اجتماعی شما را با نکات جالب توجه محلی پر می کنید. به خاطر داشته باشید که بسیاری از این افراد متعلق به خود هستند یا برای آژانسها یا ناشری که می توانید دنبال کنید ، کار می کنند.

آرون ویچ
آدام دورفمن
اندرو شاتلند
بن فیشر
برنادت کلمن
بیل اسلاوسکی
برایان بارویگ
کری هیل
کیسی مراز
سندی Chrome
کالان نیلسن
دی جی باکستر
دن لیبسون
دانا دی توماسو
دنی اوونز
دارن شاو
دیو دی گرگگوریو
دیوید میم
دون کمپبل
گرت سوسمن
گلن گیب
گرگ گیفورد
گرگ استرلینگ
جنیفر Slegg
جوئل هیدلی
جوی هاوکینز
مری بولینگ
مایک بلومنتال
مایک رمزی
میریام الیس
فیل روژک
شری بونلی
Thibault Adda
تیم Capper
تام وادینگتون

آنچه را یاد می گیرید به اشتراک بگذارید

   

 • صنعت ما به یک طاقچه بزرگ تبدیل شده است ، اما همیشه جایی برای صداهای جدید و جالب وجود دارد
 •  

 • معاشرت – در رویدادها شرکت کنید ، کارهای همکارانی را که تحسین می کنید ، تقویت کنید ، از طریق روشهای واقعی به دیگران دسترسی پیدا کنید تا بتوانید علاقه مشترک کاری خود را به اشتراک بگذارید و در عین حال به برنامه های شلوغ نیز احترام بگذارید

سئو محلی کمی شبیه جاز است ، که در آن ما همه پیشرفت های وتر را ایجاد می کنیم که توسط گوگل ، Facebook ، Yelp ، سایر سیستم عامل های اصلی و نیازهای مشتری ایجاد شده اند. مایک بلومنتال در مورد یک جواهر فروشی که WOMM بیشتر مشتریان خود را راهنمایی می کند ، یادداشت می کند. شما این یادداشت را یادداشت می کنید و آن را برای کسی که در صنعت اتومبیل سازی قرار دارد چرخانده و بینشی غیرمنتظره از شما ارائه می دهد. شخص دیگری بینش شما را می گیرد و برای تقویت یک برنامه وفاداری یک نسخه چاپی ایجاد می کند.

همه در این چرخه با فضیلت و دموکراتیک به یادگیری خاتمه می دهند ، بنابراین پیش بروید – شروع به اشتراک گذاری کنید! کمترین مشارکت گامی به سوی رهبری است و مشاهدات شما می تواند موسیقی به گوش صنعت باشد.