سئو و بازاریابی اینترنتی

به روزرسانی فهرست پیوندها: مشارکتهای جدید و داده های API

بسیاری از اعضای مشتاق ما اظهار داشتند که در اواخر هفته گذشته ، شاخص Linkcape به روز شد (این در واقع بیست و هفتم بروزرسانی شاخص ما از زمان شروع پروژه در سال ۲۰۰۸ است). این به معنای داده های پیوند جدید در Open Site Explorer و Linkscape Classic و همچنین داده های متریک جدید از طریق موزار و در API ما است.

فهرست ۲۷ آمار

برای کسانی که علاقه مند هستند ، می توانید تقویم به روزرسانی شاخص فهرست پیوند را در ویکی API ما دنبال کنید (همانطور که مشاهده می کنید ، این بروزرسانی حدود یک هفته زودتر بود).

اگرچه ما از زمان راه اندازی اکنون صدها میلیارد صفحه را خزیده ایم ، ما فقط جدیدترین شاخص خود را ارائه می دهیم. داده های تاریخی کاری است که می خواهیم به زودی انجام دهیم – بعداً در مورد این اطلاعات بیشتر. آخرین ویژگی این شاخص شاخص:

   

 • صفحات – ۴۰،۱۵۲،۰۶۰،۵۲۳
 •  

 • Subdomains – 284،۳۳۶،۷۲۵
 •  

 • دامنه های Root – 91،۵۳۹،۳۴۵
 •  

 • پیوندها – ۴۲۰،۰۴۹،۱۰۵،۹۸۶
 •  

 • ٪ پیوندهای Nofollowed – 2.02٪
 •  

 • ٪ Nofollows در پیوندهای داخلی – ۵۸٫۷٪
 •  

 • ٪ Nofollows در پیوندهای خارجی – ۴۱٫۳٪
 •  

 • ٪ از صفحات w / Rel Canonical – 4.3٪

این اعداد روندی را که مدتی شاهد آن بودیم ادامه می دهد که در آن استفاده از nofollow داخلی اندکی کاهش می یابد در حالی که نسخ can متعارف در این شاخص اندکی پایین است اما از ابتدای سال تا حدود زیادی افزایش یافته است (این احتمالاً ارتباط بیشتری با انتخاب خزیدن ما دارد. از سایتهایی که در واقع برچسب های URL کانونی را حذف می کنند.

مقایسه معیارها از فهرست به فهرست

یکی از بزرگترین درخواستهایی که دریافت می کنیم ، توانایی ردیابی اطلاعات تاریخی در مورد معیارهای شما از Linkscape است. ما می دانیم که این برای همه واقعاً مهم است و می خواهیم به زودی این اتفاق بیفتد ، اما برخی از چالش های فنی و عملی را باید برطرف کنیم. بزرگترین آنها این است که آنچه که ما در خزیدن قابل ملاحظه ای با هر شاخص تغییر می کنیم ، هم به دلیل بهبود ما در خزیدن چه چیزی (و چه چیزی را نادیده بگیریم) و هم با تغییرات گسترده وب در هر ماه (۶۰٪ + صفحاتی که ۶ ماه پیش گرفتیم) هستند. دیگر وجود ندارد!).

در حال حاضر ، بهترین توصیه ای که می توانم به شما بدهم این است که خودتان را در مقابل رقبا و همکاران خود اندازه گیری کنید تا در مقابل معیارهای شما در ماه گذشته یا سال گذشته. اگر در برابر رقابت بهبود می یابید ، شانس خوب است که ردپای کلی شما با سرعتی بالاتر از آنها افزایش یابد. شما حتی ممکن است پیوندها را به صورت خام از فهرست از دست دهید ، اما در واقع به این دلیل بهبود یافته اید که چند صد وب سایت اسپم / اسکرابر این بار خزنده نشده اند ، یا ما کانونی سازی بهتر با URL ها را نسبت به دور گذشته یا شما انجام داده ایم. پیوند چرخش از بالای یک خوراک RSS محبوب بسیاری از سایتها در حال تولید مثل بودند.

اسپم

اگر با گذشت زمان سؤالات بیشتری در مورد مقایسه و تغییرات شاخص بدست آورده اید ، در نظرات کاملاً سؤال کنید و ما سعی خواهیم کرد که وارد شوید. برای کسانی که علاقه مند هستند ، تفکر فعلی ما در مورد ارائه ردیابی تاریخی ارائه مجموعه های متعدد عدد است. مانند – # پیوند از صفحات mR 3+ ، # پیوند از صفحات mR 1-3 ، و غیره برای نشان دادن تعداد پیوندهای “مهم” شما در حال بدست آوردن یا از دست دادن – اینها بسیار کمتر از فهرست به فهرست تغییر می کنند و ممکن است باشد. ابزارهای محک بهتر.

ادغام با نرم افزار چراغ جستجوی رسانا

SEOmoz مفتخر است که از نرم افزار جدید Searchlight Conductor بهره می برد. من مجبور شدم دو هفته پیش از مجموعه ابزارهای خود نسخه نمایشی بگیرم (هرکسی می تواند یکی از آنها را در اینجا درخواست کند) و بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. با چند عکس اختصاصی که دست به دست هم دادم ، برای خودتان ببینید:

هادی همچنین برخی از داده های جالب تحقیق رایگان در مورد فصلی (فرم درخواست در اینجا) را منتشر می کند. در برابر به اشتراک گذاشتن یک تصویر زیر در زیر نمونه کارهایی که از Excel آنها ایجاد شده است ، مقاومت نکرد:

در حال حاضر شاخص Linkscape SEOmoz از طریق API ما بخش داده های پیوندی از Searchlight را تأمین می کند و ما به دنبال کمک به بسیاری از ارائه دهندگان دیگر نرم افزار جستجو در آینده هستیم. ما همچنین با Grader.com Hubspot’s Grader.com و EightFoldLogic’s (سابقاً مطلوب) Linker یکپارچه شده ایم ، بنابراین اگر به دنبال ساخت یک برنامه هستید و به داده های پیوند نیاز دارید ، می توانید برای دسترسی رایگان API ثبت نام کنید و در صورت لزوم با آنها در تماس باشید. داده های بیشتر

برنامه پیوند آب میوه برای آیفون

ما همچنین در مورد برنامه محبوب و رو به رشد آیفون – LinkJuice بسیار هیجان زده هستیم. آنها به تازگی این نرم افزار را با چند توصیه مستقیم از دنی دور و من به روز کرده اند!

اگر برنامه ، قطعه نرم افزاری یا وب سایتی دارید که توسط Linkscape تهیه شده است ، لطفاً برای ما خط بکشید تا بتوانیم آن را گنجانیم. من از دیدن افرادی که از آن برای تحقیق استفاده می کنند – مانند پست اخیر YUmoz شان در ارتباطات PageRank – و همچنین در بسیاری از کارهای تحقیقاتی کمتر عمومی ، هیجان زده ام.

اوه ، و اگر به نوعی اطلاعیه را از دست دادید ، به راهنمای جدید مبتدی سئو (سئو) بروید! کاملاً رایگان است و دنی با آن کار بزرگی انجام داده است.